Tuşlu Cep Telefonu Önerileri 2021

Tuşlu Cep Telefonu Önerileri 2021

Tuşlu Cep Telefonu Modelleri

Tuşlu Cep telefonları bir dönem çok popüler olsa da günümüzde sadece sınırlı ihtiyaçları karşılıyor. Bu telefonlar artık sadece özellikle kullanmak isteyenler tarafından alınıyor, teknolojiden uzaklaşmak isteyenler, askerlik gibi durumlar, telefonla sadece arama yapmak isteyenler, yaşlılar ve telefonda internet kullanmayanlar için hem ucuz, hem de güvenilir bir tercih.
Bu yazımızda piyasada satışı bulunan tuşlu cep telefonu modelleri arasından en iyi yorumları ve en yüksek puanları almış ürünleri inceleyip tavsiye edeceğiz.

tuslu-cep-telefonu-1
Tuşlu Cep Telefonu Avantajları

 1. Uzun Pil Ömrü: Yapılacak şeylerin azlığı ve yapabileceklerimizin hafifliğinden dolayı tuşlu telefonların bataryaları uzun süre dayanır ve şarja takmadan kullanım süreniz artar. Kamp, dağcılık gibi aktivitelerde de bu uzun şarj ömrü bir avantaj olacaktır.
 2. Güvenli iletişim: Günümüzde uygulamalar ve internet üzerinden bilgilerimizin verileri toplanıp reklam, araştırma gibi işlerde kullanıldığı için izleniyor hissine kapılıyoruz, bu tuşlu telefonlar sayesinde daha rahat ve güvenli bir kullanım kazanmış oluruz.
 3. Kolay Taşınabilirlik

 

Tuşlu Cep Telefonu Alacaklar Bilmeli

 1. Genelde eski tuşlu telefonların sim kartları en büyük boyutta olur, akıllı telefondan geçiş yapacaksanız muhtemelen şuan nano sim karta sahipsiniz, bu sorunu telefonculardan bir sim kart çerçevesi alarak, eski büyük boyuta döndürerek çözebilirsiniz.
 2. Tuşlu telefonlarda genelde hafıza(depolama) miktarı çok azdır, tuşlu telefonunuzun kaldırabileceği boyutta bir sd kart alarak ki genelde 8gb yeterlidir bu sorunu çözebilirsiniz.

 

tuslu-cep-telefonu-2

Tuşlu Cep Telefonu Önerileri

 • Samsung B310
 • Samsung B350
 • Samsung E1190
 • Blackview BV1000
 • Nokia 5310 Xpress Music 2020
TelefonSim KartKameraFiyat
Samsung B310Çift SimYok157 TL
Samsung B350Çift SimVar205 TL
Samsung E1190Tek SimYok195 TL
Blackview BV1000Tek SimVar919 TL
Nokia 5310 Xpress Music 2020Çift SimVar255 TL

 

Güncel Tavsiye Sitesi Olma Yolunda;

 • Teknoloji sürekli gelişiyor, biz de sitemizdeki diğer tavsiye başlıklarında olduğu gibi, yola çıktığımız ismin hakkını vermek için içeriklerimizi sürekli güncel tutmaya çalışıyoruz.
 • Tavsiye ettiğimiz hiçbir ürün ile anlaşmamız yoktur. Kendi bilgilerimiz ve tecrübelerimizle en samimi ve doğru tavsiyeleri yapmaya çalışıyoruz.
 • Biz tavsiye verirken, sizlerin tavsiyelerine ihtiyaç duyuyoruz ve böylece gelişiyoruz.
 • Eğer satıştan kalkmış veya fiyatı değişmiş bir ürün görürseniz bizi yorumlarla veya iletişim yolu ile haberdar edin, güncelliğimizi korumamız için çok önemli.
 • Eklememizi istediğiniz, kendi kullandığınız, memnun kaldığınız veya çok iyi olduğunu düşündüğünüz tavsiyeleri bizimle yorumlarda paylaşın, yaşadığınız sorunları yazarsanız ışık hızına yakın bir hızda cevap vermeye çalışacağız.

 

İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız;
Akıllı Telefon Önerileri 2021

 

İçeriklerimiz hakkında görüşleriniz için, üye olup yorum gönderebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yeni eklenecek içeriklerden haberdar olmak için Güncel Tavsiye/İnstagram hesabımızdan takipte kalın.

Güncel alışveriş tavsiyelerinden, ürün incelemelerine, en yeni ve en başarılı filmlerden kitaplara yaptığımız bu yolculukta içeriklerimizden memnun kalmanız dileğiyle.

-Samimiyetle, Güncel Tavsiye..

YAZAR BİLGİSİ
Güncel tavsiye; samimiyetle ve etkileşimli bilgi paylaşmayı hedefleyen 2020 kuruluşlu web sitesi, hoş geldiniz.
YORUMLAR

 1. assker aga dedi ki:

  askere giderken siteye buldum ve direkt burada ki modellere bakarak aldım teeşekkürler