Tıraş Makinesi Önerileri 2021

Tıraş Makinesi Önerileri 2021

Saç Tıraş Makinesi

Saçlarınızı şekillendirmekte ve bölgesel düzenlemeler yapmak istediğiniz zamanlarda kullanacağınız tıraş makineleri bu modellerdir.

Özellikle evde olduğumuz dönemlerde ihtiyacını duyduğumuz saç tıraş makineleriyle saçınızın düzgün görünmesini sağlayabilirsiniz. Eşiniz veya arkadaşınız yetenekli ellere sahipse zamanla saç tıraşlarınızı düzenli olarak ona yaptırmaya alışabilirsiniz.

tiras-makinesi-tavsiye-oneri-2

 

Sakal Tıraş Makinesi

Erkeklerin imdadına yetişen sakal tıraş makineleri, sakal bakımı ve düzeltmesinde kolaylıkla istenilen modeli ve şekli sizlere sağlamada yardımcı olur.

Sakalınızın modelini korumak istediğinizde, deneyerek belirlediğiniz kısaltma numaralarını kullanarak her zaman aynı kesimi yapıp bunu sağlayabilirsiniz.

Yoğun İş hayatında her gün jiletle tıraş olmak size zor geliyor olabilir, jiletle uzun süre uğraşmak yerine sakal tıraş makineleriyle her sabah bir kaç dakika içerisinde sakal tıraşınızı olup işinize gidebilirsiniz.

Cildiniz hassas ve jiletle tıraş olmak acı ve tahrişe sebep oluyorsa, jiletle kesilmiş kadar pürüzsüz bir yüz sağlayacak sakal tıraş makinelerini tercih etmeniz doğru olacaktır.

tiras-makinesi-tavsiye-oneri-3

 

Kadınlara Özel Tıraş Makineleri

Kadınların kullanımına özel üretilen bu tıraş makineleri, ufak tüylerin düzenli alınmasında kolaylık sağlar, tüylerin köküne inen bıçakları sayesinde tekrar büyüme süresini geciktirir.

Kadınların favorisi olan bu ürünlerin kullanıcı yorumlarını ve özelliklerini inceleyerek en iyi kadın tıraş makinelerini seçtik.

tiras-makinesi-tavsiye-oneri-4

 

Tıraş Makinesi Temizliği

Genelde tıraş makinelerinin yanında temizliği için fırçası ve zamanla bakımı için yağı gelir, kitapçığındaki bilgilere uygun olarak yapılan temizliklerle tıraş makinenizin kullanım ömrünü ve performansını artırabilirsiniz.

Bazı makinelerde kıl toplama hazneleri olduğundan pratik bir şekilde dökülebilir olması da büyük avantajdır.

 

Tıraş Makinesi Özellikleri

Tıraş Makinelerini inceleme videoları, kullanıcı yorumlarından şikayetlere kadar araştırıp inceledik, sizlere tavsiye tablomuzu sunmadan önce hangi özelliklere yer vereceğimizi açıklamakta fayda var;

Kullanım Türü: Tavsiye ettiğimiz ürünün yukarıda belirttiğimiz özelliklerden hangisi için kullanışlı olduğunuzu yazacağız. (saç, sakal, bayan)

Kablolu/Kablosuz: Genelde pratik ve düzenleyici olarak kullanılacaksa kablosuz tıraş makineleri daha kullanışlı olur ancak komple saç kesimi gibi uzun kullanımlar için talep edilen ürünlerde kablolu olmasını tavsiye ederiz.

 

Tıraş Makinesi Önerileri

  • Powertec TR 3200 Çift Bataryalı Tıraş Makinesi
  • Philips S1223/41 Tıraş Makinesi
  • Sinbo Ss-4051 Tıraş Makinesi
  • Moser Dei-1400-0050 Tıraş Makinesi
  • Braun Series 3 310s Tıraş Makinesi
  • Remington WSF 5060 Tıraş Makinesi
Tıraş MakinesiKullanım TürüKablolu/KablosuzFiyat
Powertec TR 3200 Çift BataryalıSaçKablosuz150 TL
Philips S1223/41SakalKablosuz269 TL
Sinbo Ss-4051Kadınlara ÖzelKablosuz67 TL
Moser Dei-1400-0050SaçKablolu230 TL
Braun Series 3 310sSakalKablosuz340 TL
Remington WSF 5060Kadınlara ÖzelPilli130 TL

 

İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız;

Filtre Kahve Makinesi Önerileri

Su Isıtıcı Kettle Önerileri

 

İçeriklerimiz hakkında görüşleriniz için, üye olup yorum gönderebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yeni eklenecek içeriklerden haberdar olmak için Güncel Tavsiye/İnstagram hesabımızdan takipte kalın.

 

Güncel alışveriş tavsiyelerinden, ürün incelemelerine, en yeni ve en başarılı filmlerden kitaplara yaptığımız bu yolculukta içeriklerimizden memnun kalmanız dileğiyle.

-Samimiyetle, Güncel Tavsiye..

YAZAR BİLGİSİ
Güncel tavsiye; samimiyetle ve etkileşimli bilgi paylaşmayı hedefleyen 2020 kuruluşlu web sitesi, hoş geldiniz.
YORUMLAR