Site Hakkında

Site Hakkında

Güncel tavsiye; samimiyetle ve etkileşimli bilgi paylaşmayı hedefleyen 2020 kuruluşlu web sitesi, hoş geldiniz.

 

Kuruluş Amacı Nedir?

21.12.2020 Tarihinde kurulan Güncel Tavsiye’nin amacı, hayata dair konular hakkında insanların işine yarayacak tavsiyeler vermek ve işlerini kolaylaştırmak. İlk önceliğimiz olarak gerekli bilgiye sahip olduğumuz konulara yönelerek oluşturduğumuz içeriklerle samimiyeti ve fayda sağlamayı hedefliyoruz.

 

İçerik Türümüz

İçeriklerimizin oluşturulma hedefi, kullanıcılara bir konu hakkında fayda sağlayacak tavsiyeler ve bilgiler vermektir. Güncelliğini hiç yitirmeyen başlıklar oluşturarak, bu başlıkların yıllar geçse bile her zaman dönemin en güncel bilgilerini içinde barındırmasını hedefliyoruz, bu doğrultuda belirli zamanlarla içeriklerimizi güncelliyoruz.

 

Etkileşim

Güncel tavsiye olarak hedeflerimiz için ilerlerken bunu üyelerimiz ile birlikte yapmayı planlıyoruz, yani içerik türlerimizi beğenen ve aynı doğrultuda olan insanların kendilerini yetkin hissettikleri konularda içerikler üretip, onay verilmesiyle birlikte yayınlanmasına olanak sağlıyoruz. Kendinizi yetenekli hissettiğiniz konularda, sahip olduğunuz ürünler hakkında, çalıştığınız işler veya hobilerinize yönelik insanlarla paylaşmak istediğiniz tavsiye ve incelemelerinizi içerik ekle kısmından bize göndererek yayınlanmasını ve insanlara yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz.