Lenova S2 Akıllı Saat

Lenova S2 Akıllı Saat

Akıllı Saat

Akıllı saatler artık günümüzün bir parçası haline gelmiş ve giyilebilir teknoloji olarak her an kullanıyoruz. Normal saatlerden eksiği olmayan ve hatta fazlası olan bu teknoloji ile hayatımızı çok daha kolaylaştırıyoruz. Gerek toplantılarımızı düzenli şekilde takip ediyor, gerek mesajları hiç telefonumuz uzakta olsa dahi okuyabiliyoruz. Bunun yanı sıra konuşma fırsatı ve fotoğraf çekip video izleme özellikleri de ekleniyor. Bu yazımızda ise sizlere henüz Türkiye’de satışı olmayan ama pek yakında gelecek olan Lenova S2 Akıllı Saat tanıtıyoruz.

Lenova-S2-Akıllı-Saat-şok-market

Lenova S2 Akıllı Saat Özellikleri

Öncelikle çok şık bir görüntüsü olduğunu söylemeden geçmeyelim. Ultra ince metal tasarım ile kolunuzda olduğunu dahi hissettirmeyecek olan Lenova S2 Akıllı Saat diğer özellikleri ise şöyle;

  • Ekranın tamamı dokunmatik ekrandan oluşuyor herhangi bir tuş bulunmuyor.
  • 1.4″ Tft ekran bulunuyor. Tft teknolojisi bir LCD ekrandır ve düz panel ekranlar arasında en iyi çözünürlüğü verir.
  • Çok ölçümlü modu da bulunuyor. Spor yapıyorken ya da dinleniyorken kalp atış hızınızı ölçebilirsiniz.
  • Sadece kalp atış hızı değil aynı zamanda ne kadar kalori yaktığınızı ,yaptığınız aktiviteleri(yürüyüş ,adım, koşu) , uyku izleme ölçümlerini de yapabiliyorsunuz.
  • Telefonunuzu hiç cebinizden ya da elinize almadan mesaj yazabilir , alarmınızı kurabilir ve hatta arama dahi yapabilirsiniz.Whatsaap bildirimlerinizi kontrol edebilirsiniz.
  • Kamera kontrolü yapabilir ve fotoğraf çekebilirsiniz.
  • Ayrıca şarj edilebilir özelliği ve çoklu dil seçenekleri de mevcut. Ürün daha Türkiye’ye gelmedi fakat Türkçe dil desteği de mevcut.

Lenova S2 Akıllı Saat Fiyat

Peki bu kadar güzel özellikleri olan bu Lenova S2 Akıllı Saat ne kadar ? Ürün daha Türkiye’ye gelmedi demiştik. Fakat yakında Türkiye’de satışa başlayacak bu akıllı saat yurtdışı fiyatı 25 -30 Dolar arası değişiyor. Ancak Türkiye fiyatı 350-400 Türk Lirası Arasında bekleniyor.

Diğer ürün incelemelerimiz için lütfen tıklayınız.

Üye olmak, yorum yapmak ve bizi GüncelTavsiye/İnstagram sayfamızdan takip ederek ailemize katılmak isterseniz, memnuniyetle bekleriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.