Epic Games Ücretsiz En İyi Oyunlar

Epic Games Ücretsiz En İyi Oyunlar

Epic Games’in Ücretsiz Oyunları Nasıl Alınır?

epic-games-ücretsiz-oyun-magaza

Epic Games’e üye olup, mağazaya tıkladıktan sonra fotoğraftaki bölüme geldiğinizde her hafta ücretsiz olan yeni oyununuzu kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Epic Games ücretsiz oyun çılgınlığını bilmeyen yoktur, her hafta en az bir oyun, bazı özel dönemlerde her gün bir oyuna kadar sıklıkla oyun dağıttığı zamanlar olmuştu. Daha önce GTA 5 gibi büyük ve popüler oyunları dağıtmasıyla kendisini kanıtlayan Epic Games, bu sayede kullanıcı sayısını güçlendirdi.

Epic Games yaptığı başarılı politikalarla beraber her geçen gün kalitesini ve oyun sayısını artırmaya devam ediyor, ücretli oyunların yanında bünyesinde barındırdığı ücretsiz oyunlar ile de adından söz ettirmeye devam ediyor.
Bu yazımızda Epic Games Ücretsiz oyunları inceleyeceğiz, bazılarını uzun uzun özetleyemesek bile içlerinden en iyilerini seçmeye çalıştığımız için, listedeki oyunları mutlaka denemelisiniz..

Epic games’i ve diğer en iyi oyun oyun platformlarını incelediğimiz yazımıza da göz atmak isteyebilirsiniz.

 

epic-games-ücretsiz-fortnite

Fortnite

Oyunun Çıkış Yılı: 2017

Oyunun Türü: Battle Royale

Çıktığı dönemde ortalığı kasıp kavuran fortnite, battle royale oyun türünün en eğlenceli örneklerinden biridir.

Battle Royale tarzına building(inşa etme) öğelerini de ekleyen oyunda, savaş arenasında sona kalmaya çalışırken çeşitli materyallerle etkileşimin önemi de artıyor. Sürekli yeni eventlerle ve güncellemelerle oyunu canlı tutan başarılı bir ekibe sahip bu oyunu mutlaka denemelisiniz.

 

 

epic-games-ücretsiz-rocket-league

Rocket League

Oyunun Çıkış Yılı: 2015

Oyunun Türü: Spor, Rekabetçi

Bir Futbol oyununun arabalarla oynanan şekli diye özetlenebilir ancak kendine has oynanış yapısı ve eğlenceli tarzıyla farklı bir deneyim yaşatacağından emin olduğum oyunlardan biri.

Arkadaşlarınızla çok eğlenebileceğiniz, hatta bir dereceli lig yapısı bulunan oyunda yükseldikçe daha iyi oyuncularla karşılacak ve rekabete doyacaksınız.

 

 

epic-games-ücretsiz-neverwinter

Neverwinter

Oyunun Çıkış Yılı: 2013

Oyunun Türü: MMORPG

MMORPG’lerin popülerliğini kaybettiği günümüzde, geçmişten günümüze hala varlığını sürdüren başarılı oyunlardan biri olan Neverwinter türünün en iyilerinden ve ücretsiz. Fantastik bir dünyada RPG’nin tadına varmak isteyenlere.

 

 

 

 

 

epic-games-ücretsiz-dauntless

Dauntless

Oyunun Çıkış Yılı: 2017

Oyunun Türü: RPG (Yaratık Avlama)

Monster Hunter World oyununu bilenler varsa bu oyun tam olarak o türün temsilcisi yani yaratıklar avladığımız, büyük bosslarla tek başımıza veya takımımızla kapıştığımız bir oyun diyebiliriz.

Yendiğimiz düşmanlarla birlikte kendimizi güçlendirirken, düşmanlarında farklılaşıp güçlendiğini görebiliyoruz. Büyük düşmanların zayıf yönlerini keşfedip avlama keyfini yaşamak isteyenlerin denemesi gereken farklı bir oyun türü.

 

Oyunlardan bahsederken başka ücretli oyunlara(Monster Hunter World gibi) benzetiyoruz ancak, bu oyunların kesinlikle kendilerine has doğası ve kalitesi yadsınamaz. Ücretsiz bir şekilde oyunculara sunulan bu oyunlara destek olmak ve mutlaka denemek gerekir.

 

epic-games-ücretsiz-hyper-scapeHyper Scape

Oyunun Çıkış Yılı: 2020

Oyunun Türü: Shooter, Battle Royale

Hız ve aksiyon sevenlere, battle royale türünün en hızlısı diyebileceğimiz türde bir oyun.

Havada uçup kaçtığınız, onlarca mermiyi rakibinizin üstüne boşaltmadan öldüremediğiniz bu oyunda heyecan her zaman üst seviyede.

 

 

 

epic-games-ücretsiz-path-of-exile

Path of Exile

Oyunun Çıkış Yılı: 2013

Oyunun Türü: Hack & Slash

Daha önce En İyi Steam Ücretsiz Oyunlar makalemizde incelediğimiz oyun Diablo benzeri Hack & Slash türünün kendini kanıtlamış ve devasa skill sistemine sahip bir örneği.

Yıllardır başarılı güncellemelerle yoluna devam eden bu oyunu mutlaka denemelisiniz, canavar dolu zindanlarda stres atmanın keyfini çıkarın.

 

 

 

epic-games-ücretsiz-auto-chess

Auto Chess

Oyunun Çıkış Yılı: 2020

Oyunun Türü: Auto battler

Dota Auto Chess’in başlattığı bu otomatik savaş oyun tarzı, beraberinde birçok oyunun bu türde oyun çıkarmasının önünü açtı.

LOL TFT, Dota Underlords gibi oyunların takip ettiği bu yolda Auto Chess türünü sevenler için Epic Games Ücretsiz oyunlar arasında bulunan bu oyunu deneyebilirsiniz.

 

 

 

 

epic-games-ücretsiz-spellbreak

Spellbreak

Oyunun Çıkış Yılı: 2020

Oyunun Türü: Battle Royale, Magic

Oyun isminden de anlaşılacağı üzere büyüler üzerine kurulu bir hayatta kalma savaş oyunu diyebiliriz.

Yapabileceğiniz kombinasyonlar, birleştireceğiniz büyüler ve oyun tarzınız tamamen size bırakılmış durumda, en iyi stratejiyi oluşturup bu büyülü savaşta zafer kazanmak için bu oyunu Epic games’te ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

 

 

 

 

İçeriklerimiz hakkında görüşleriniz için, üye olup yorum gönderebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yeni eklenecek içeriklerden haberdar olmak için Güncel Tavsiye/İnstagram hesabımızdan takipte kalın.

 

Güncel alışveriş tavsiyelerinden, ürün incelemelerine, en yeni ve en başarılı filmlerden kitaplara yaptığımız bu yolculukta içeriklerimizden memnun kalmanız dileğiyle.

-Samimiyetle, Güncel Tavsiye..

YAZAR BİLGİSİ
Üniversiteden mezun olduktan sonra, araştırmalarımı, yazarlığa olan merakımla birleştirip paylaşmaya başladım. Güncel liste araştırmaları yapmayı seviyorum ve teknoloji konularında rehber içerikler hazırlamaya çalışıyorum.
YORUMLAR